Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 40m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion Detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 11.4 W, protectie: IP67, dimensiuni: 82.6 mm × 77.1 mm × 213.2 mm, greutate: 467g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
CAMERA BULLET 2MP 2.8MM
Hikvision
Se încarcă recenziile...
Cod produs: DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM)EAN: 6941264058625